Parkede Üsütürlermi

ceydatpcu

Kedilerm buara parkenin uzerinde yatyrlar usutrlermi ya görünce hemen kaldriyorum ama akşama kadar yalnızlar yatak altlarinida cok sewyrlar :(

3 CEVAP

Havanese_Siri

Havalar ısınıyor Siri de aynı şeyi yapmaya başladı tüyleri de olunca sıcak geliyordur muhtemelen serinlemek için yapıyorlardır

eceeece

Siz yinede dikkatli olun üşütebilier çünkü havalar daha çok fazla ısınmadı hasta olabilirler

ceydatpcu

Taktım kafayı hala uyuyamadim srekli kontrol edyrum hasta olmasnlar :(