Kısır Kedi Maması

ozgeav

Merhaba 2 yaşında erkek kısır kedim var.1 yaşından sonra kısırlaştırdım kısırlaştırdıktan somra brit premium kısırlaştırılmış mama kullandık kedim 3-4 ayda aşırı şekilde zayıfladı daha sonra eski mamasından tekrar aldım kısır olmayan mamadan verdim toparladı.Ama hep üriner sorun yaşar korkusu duyduum için tekrar kısırlaştırılmış mamaya döndüm kedim yine zayıflıyor farkediyorum.Kedim kısırlaştırdığım halde hala çok hareketli gün içinde sık sık kovalamaç oynuyoruz.At getir oyunları oynuyoruz kısır mamanın yağ oranı düşük geliyor anladığım kadarıyla ne önerirsiniz bana kafam çok karışık:(

3 CEVAP

Anonymus179224

Başka bir markanın kısır mamasını deneyebilirsiniz :)

ozgeav

şu an felicia kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorum bu arada yine zayıflıyor.

tyguler

Bi veterinere danışın bence