Muhabbet Kuşu

cockatiel_

Muhabbet kuşu alacağız ama tek almak istiyoruz.Gün içinde ilgilenecek vaktimiz var.Tek olması sıkıntı olur mu?Vizede alışsın istiyoeuz

4 CEVAP

emreovec

Tek olması size alışması açısından kesinlikle çok daha iyi. Öteki türlü sadece birbiriyle ilgilenme eğiliminde olabiliyorlar.

Bysldnz

Erkek kuş almanı öneririm dişiye oranla daha çabuk öğreniyor her şeyi

Sudekilic

Evet ilgilenebilecekseniz tek ve erkek almak daha mantıklı.

ezginiko

Küçük minik oyuncakla kendinize alıştırabilirsiniz. Hem tek hemde çift olarak baktığımız kuşlarımız oldu çok severim mubişleri :) biraz alışsın gelip kafanıza konmaya başlar :) cips falan yerken ağzınızdan almaya çalışırlar :D tek olması size alışması açısından daha iyi olur zaten