Kedim İdrar Püskürtüyor

cerenruya

Arkadaşlar kedim 4 gündür idrar püskürtüyor, salı günü kısırlaştırma operasyonu yapılacak. Artik ailece psikolojimiz bozuldu. Yarin veterineri ile konuşacağım pazartesiye alamaz miyiz diye. Huy edinmemesi icin napmaliyiz? Çünkü artik annem de ben de dayanamıyoruz. Devam ederse naparim bilmiyorum. Basiniza geldi mi hiç? Kısırlaştırma işlemi yapılınca kesilir mi?

2 CEVAP

Policlal

Merak etmeyin kısırlaştırma işlemi olduğunda sorun çözülecektir

cerenruya

Ayy cok teşekkür ederim rahatladim gercekten. Evlat sonucta atsan atilmaz satsan satilmaz. :(