Reflex Plus Kedi Maması

Nur_akbasss

Selam arkadaşlar. Sokaktan 2 aylık bir kedi sahiplendim ve mama olarak veteriner hekimimiz bu mamayı önerdi. Sizin düşünceleriniz nedir iyi bir mama mı ayrıca önerebileceğiniz mamalar nelerdir?

11 CEVAP

pammukprenses

Sen veterinerlik oku ve reflex öner :) hiç şu mamaları açalım insanları da yanlıs yönlendirmeyelim bir içeriklerini araştıralım deme. Durumunuz uygunsa eğer reflex yerine acana ve nd.ye bakin. Fitmin de olabilir.

ahmetzz

Reflex plus kötü Bonacibo veya Felicia Öneririm

idunn

Reflex sakın kullanmayın. Biz kedimizi 4 aylıkken sahiplendik ve veterinere götüremediğimiz için reflex almıştık. Çok ağız kokusu yapıyor ve enerjisi düşüyor. Biz şuan appetite kullanıyoruz ve yanında et falan veriyoruz evde et piştikçe. Ayrıca kefir de içirebilirsiniz. Yağlı olmamasına dikkat etmelisiniz. Yavrular için 1 çay kaşığı yeterliymiş.

ahmetzz

@idunn emin olun appetite Reflexten daha vasat. Tuzlu bir mama, Besin değerleri düşük, İçinde Salam, Sosis, sucuk var et olarak.

Ben bu mamayı kullanıyorum kedim çok seviyor iştahla yiyor çoğu kişiler iyi mama olmadığını söylüyorlar kedime iyi bir mama aldım ama yemedi reflex aldım istahla yedi kediden kediye değişiyor

ernbuse

Reflex ve reflex Plus farklı mamalardır. Reflex çok önerilmez ama Plus birçok veteriner tarafından öneriliyor.. Kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama içeriğine bakabilirsiniz

pammukprenses

Reflex plus içeriğine baktım tuz şeker pancarı mısır işlenmiş hayvansal protein diyor. Bunun nesini öneriyorlar

orhdoner

İçeriği iyi olan mamalar her zaman kalitelidir et tavuk yazması lazım ve Mısır pirinç vs.olan yemler gdolu olabiliyor ND ve brit care in mamaları güzel içeriği de gayet iyi mamalar alabiliyorsanız bunlardan alın

Aybuke22

Kedimi ilk sahiplendiğimde mamalar hakkında hiçbir bilgim yoktu ve Reflex almıştım ağız kokusu yaptı ve sindirimini bozdu memnun kalmadık

Nur_akbasss

Arkadaşlar verdiğiniz yanıtlar için teşekkür ederim mamayı 1 hafta kullandım ve kedim ishal oldu brit care mamaya bakacağım

ahmetzz

@tarcininturuncudunyasi Kedinizin Kaliteli mamayı yemeyip reflexi yeme Sebebi içerisinde yapay aroma Vericiler bulunmasıdır.