Sert Topaklaşan Kedi Kumu Önerir Misiniz

emirhanaydin

Şuan kullandığım vancat çok dağılıyor ve toz yapıyor paketi yeni açmış olmama rağmen. Sert topaklaşan kedi kumu önerir misiniz

12 CEVAP

orhdoner

Proline bentonit ya da çam pelleti güzel topaklanıyor bentonit kumlar tozutuyor ama pellet planlar tozutmuyor

Vancat aktif karbonlunun topaklaşması güzel ama çok tozuyor. Gardenmix aktif karbonlunun topaklanması vancatten daha iyi.

selinlilaaa

mır mır topaklaşmada en iyisi bence toz konusunda lindocat çok iyi

esinn643

Lindo cat ten memnunuz biz

tyguler

Mırmır kedi kumu ćok iyi topaklanma olarak

Elifsu17

Lindocat hepsini alır döver

emirhanaydin

Hangi renk paketten bahsediyorsunuz ?

fettahaltuntas

abi her yerde seni goruyorum malmisin yok cins kedi almayin felan tamam bende hayvan alimina karsiyim ama insanlarin dusuncelerini bilemeyiz ve buna karisma hakkimiz kesinlikle yok

patipatili

ben de lindo kullanıyorum şu anlık memnunum fiyat performans olarak. bebek pudralı pembe paket benimki

Lindo Cat çok önerilmiş ama benim kullandığım koku tutma performansı en kötü olan kum leş gibi kokar iki gün sonra

tyguler

Mırmır kedi kumu aktif karbonlusu iyi diğer kokuluları pek iyi değil. Karton kutuda oluyor üstünde aktif karbonlu diye yazıyor zaten

emirhanaydin

Anlıyorum ...