Kedi Kısırlaştırılmış Maması Ve Normal Mama

kaandeniz00

Dişi kedimi 5.5 aylıkken kısırlaştırdık biraz erken olduğunu düşündün fakat veterinerimiz uygun gördü bi sakıncası olmayacağını söyledi. Şuan 6 aylık fakat biraz zayıf olduğunu düşünüyorum kısırlaştırılmış mamayla normal eski mamasını karıştırsam bir sakıncası olur mu? Herhangi bir sağlık sorunu yaşar mı?

4 CEVAP

yavru mamasi vermenizi oneririm henuz kucuk

kaandeniz00

Petshoptan sürekli aldığımız yavru mamasının kısırlaştırılmışı varmış onu alıyoruz artık elimde biraz eski maması kaldığı için kullansam sağlığı açısından sorun olurmu

ahmetzz

8-9 aylık olana kadar yavru maması verin.

tyguler

Biz kedimizi kısırkaştırdığımıda veteriner elinizdeki bitene kadar onu verin sonra kısır kedi maması kullanın demişti