Kedim Çok Zayıf

Fotoğrafta tam belli olmuyor ama kedim çok zayıf yardım edebilir misiniz? 6 aylık

4 CEVAP

Miyhavponmil

Veteriner hekiminize danışın zayıflık büyük sağlık sorunlarına yol açabilir hangi marka mama kullanıyorsanız içeriğini gözden geçirin.Market mamaları insanın saman yemesi gibi bir şey yapıyor kedilere.

Miyhavponmil

Veteriner hekiminize danışın zayıflık büyük sağlık sorunlarına yol açabilir hangi marka mama kullanıyorsanız içeriğini gözden geçirin.Market mamaları insanın saman yemesi gibi bir şey yapıyor kedilere.

mihriii

fotoğraf yok

CatLulu

veterienere danısın mamayla ilgilidir büyük ihtimalle ama saglık problemi de olabilir