Ağzından Su Akıyor

Cakeyta

Kedim sevilmeye bayılıyor tam bir sevgi delisi. Ne zaman istediği kadar ilgiyi görse ağzından su akmaya başlıyor ama salya gibi değil bildiğiniz damlatan musluk gibi damla damla su akıyor herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama yine de sormak istedim sebebini

2 CEVAP

DoraFiko

İkinci kedimde yaşıyoruz bunu biz. Hatta veterinere götürmüştüm diş ve ağız sağlığıyla alakalı bir sorun mu diye 😊 tamamen keyiften bütün kasları gevşiyormuş tabiri caizse ağzının suyu akıyor dedi hekimimiz 😊 pati masajı yaparken kendini sevdiriyor ağzı akıyor bizimkinin bayağı 😂😂

Cakeyta

Aa evet aynı bizimki de keyiftenmiş o zaman 😂😂 iyi bari ya