Kedisi Taranmaktan Hoşlanan Var Mı?

nurannn

Biz dört arkadaşız ve dördümüzün de kedisi kardeş sokaktan almıştık anneleri terketmişti. Şu anda 3 yaşındalar ve halen kendilerini taratmıyorlar bunu nasıl yenebiliriz teşekkürler.

11 CEVAP

Birkediannesi

Tarak seçimine dikkat edin ve enseden kuyruğa doğru yumuşak hareketlerle tarayın karın bölgesini taranmasını sevmezler ecert arkadaşımızın dediği gibi önce sevip alıştırın

vizardon

Ben ensesinden tutarak tarıyorum mecbur, benim kedim de izin vermiyor her yerimi tırmalıyor

ecert

Birdenbire taramaya başlayınca ürküp kaçıyorlar, ben önce sevip bir güzel kıvama getiriyorum gırlamaya başladığı anda yavaş yavaş taramaya başlıyorum bu şekilde yapınca onun da çok hoşuna gidiyor :)

Glsmedalcin

Benimki de hiç hoşlanmıyor zola tarıyorum

Duman14

Benim kedim çok hoşlanırdı tarağı gördümü getirir tara beni derdi

kedicigim1054

ben genelde uyurken taramaya başladım ve benim kedim taranmaya bayılıyor

en güzeki uyurken taramak.Taranmaktan çoğu kedi hoşlanmıyor malesef

Ahmetemind

Benim kedim de hiç hoşlanmıyordu.Her gün taramayı deneyip kızmaz ise ödül maması veriyordum.Sonra yavaş yavaş alıştı.Yine şimdi çok isteyerek taratmıyor ama taramama izin veriyor

09murmur

taranmaktan hoşlanmayan kedim hiç olmadı, göbek bile açıyorlar

Ben kedimi balkona çıkartıyorum kuşları izlerken dikkatı dağılıyor o sırada tarıyorum tırnağını kesiyorum napsam umrunda olmuyor evinizde balkon varsa deneyebilirsiniz

Klasik müzik açarakta yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum