Hapsirik

Merhaba dun iki uc kere hapsirdi kedim ama bugun 10 kere arka arkaya hapsirdi bu iki kere oldu sabahta boyle 10 krre arka arkaya hapsirdi simdide bu normal bisey mi

6 CEVAP

ceydatpcu

Eğer halsz değil yemek yiyor su içiyorsa önemli değil benim kedimde öyleydi nerdeyse 5 dkikada bir hapsryrdu vet alerji gbi birseye benziyor boşyere antibiyotik vermeyelim dedi halılarn uzerine örtü aldım yattgi yerde ince battaniye vardi onu kaldirdim carsaf serdim 1 ay böyle sürdü sonra geçti

yasement

Aynen oyle ortamdaki toz durumuna bagli olabilir veya temizlenirken tuyleri burnuna kaciyor olabilir. Keyfi yerindeyse diger hersey normalse meraklanmayin. Biz de iki yildir sehir disinda yasiyoruz bazen iki uc gunlugune eve gidiyoruz ama evde kalan kimse olmadigi icin detayli temizlik yapmiyoruz orda hapsuruyor bazen.

patili

canım eğer düzenli C Vitamini takviyesi yaparsan bu tarz sorunları ilerlemeden çözümlemiş olursun. Natur Vitta C Vitamini çok kaliteli ve bu vitamin başlı başına kediler için çok önemli bir takviye. multivitaminin içinde olması yetmiyor tek başına da alınması gerekiyor. gerek yutturarak gerek mamasına koyup veya ezerek yogurtla karıştırıp damağına süre süre verebilirsin canım:) o zaman alerjinin nezleye gribe dönmesini de sonsuza kadar engellemiş olursun. bagışıklıgı da kuvvetlenir.

patili

herkesin de görmesi açısındsn buraya da cvplıyım; yavrulara gün aşırı yarım tablet. yetişkinlere hergün yarım tablet veya gün aşırı bir tablet şeklinde verebilrsiniz

ceydatpcu

Patili c vitamini hergün 1 tablet mi veriyorsun kaç yasnda

7 aylik