Kıvrık Kulak

mihriii

Fotoğraf ekleyerek tekrar sordum tek kulağı kıvrık neden olabilir?

7 CEVAP

Cinsinden dolayı olabilir, sanırım melez bir ırk ama içinizin rahat etmesi için veterinerine de sormakta fayda var.

idunn

Sokaktan aldıysanız diğer kediler veya dışarıdaki hayvanlara zarar verenler bir şey yapmış olabilir. Ama önemli bir şey gibi durmuyor bence.

mihriii

@idunn evet sokaktaydı belki olmuş olabilir ama nasıl kırılcak ki kulak garip geldi bana

SerraYanmaz

Benim kedimin de böyle araba motorunda kulakları kırılıp yanmış
Belki ondandır belki melezdir ama tek kulağı aynı benimki gibi

mihriii

dedem evine almıştı şimdi apartmanda biz ikinci kattayız buraya kadar çıkıp miyavlıyo :(

mihriii

@hilalselamet evet ben de öyle düşündüm belki melezdir genlerde bir bozukluk olmuştur falan bir tanesinin böyle olması normal değil çünkü

mihriii

@serrayanmaz haa kırılabiliyo yani öyle de olabilir o zaman