Gaz Çıkarıyor

Herkese merhaba kedimi yeni sahiplendim ama sürekli gaz çıkarıyor 10 dakikada Allah bilir kaç defa gaz çıkarıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin

5 CEVAP

Herhangi bir ıslaklık yok kupkuru

idunn

Yediği mamadan da olabilir. Suyla karıştırmadan sade süt verdilerse bağırsakları bozulmuşta olabilir. Tam emin değilim. Veterinere götürebiliyorsanız veterinere götürün bence.

idunn

Burnuna hafifçe dokunun ıslaklık varsa üşütmüş olabilir.

idunn

Bugün hava da biraz soğuk sanki. Çabucak üşütmüş olabilir. Bence yarına geçmiş olur.

Aldığım günden beri yapıyor ve gerçekten çok ağır kokuyor