Arkadaslar Acil Bi Sorum Olacaktı ??

Luckyssss

Yarın köpeğimi trasa götürecegim ardından aşıları olucak şuanda ihtiyac olan bi kaç aşı var aşılarının hepsini yapmam doğru olur mu birde banyoda yaptırıcam köpeğime köpek kuaföründe 2 saat civarı sonra aşı yaptırmam doğru olur mu sizce ?

6 CEVAP

izzy

O eskidendi
Şuan ki aşılar icin farketmiyor ama içinize sinmezse traş banyo ve baska bir aşısını yapin iciniz rahat etsin

patili

aynı gün tüm bunları yaptırmayın. traş ve banyosunu bir gün yaptırın. ve herbir aşısını ayrı günler yaptırın. hepsini bir günde yaptırmayın.

izzy

Aşılar ayni gün olmaazzz
Hepsinin zamani var 1 hafta ara ile yaptırın en az kaldıramaz karma ağırdır traş sonrası ic dış yapın mesela sonraki gunler diğer aşıları

Luckyssss

Tesekkür ederim

Luckyssss

tamam tesekkür ederim zaten veteriner de öyle derdi sanırım

Luckyssss

Banyo yapınca 2-3 gün gecmesi gerekiyor dış parazitte onu biliyorum çünkü deri nefes alıyormus dış parazit zehirli oldugu için deri altına gecebilirmiş