Köpeğimin Gözleri Çapak Oluyor

SibiryaMaxi

Köpeğim Maxi'nin gözleri sık sık çapak olmaya başladı. Ne iyi gelir bilemedim. İnternetteki bilgilere de pek güvenemiyorum. Ne sürebilirim?

4 CEVAP

nejadekoldas

Merhaba benimde huskym var, benim lunanımda gözlerinde 2 ay geçmek bilmeyen bi çapaklanma oldu böyle alıntı şeklinde. Veteriner Genta damla verdi 13 gün boyunca kullanın dedi kullandık ama bana mısın demedi bırakır bırakmaz yeniden başladı. Ardından çay pansuman önerdi devamlı yapın ama denildi düzenli sabah öğle akşam olmak suretiyle.bir buçuk iki ay yaptık şuanda geçti bi sıkıntımız kalmadı çapaklanması normalleşti

nejadekoldas

Akıntı şeklinde olucaktı o*

nejadekoldas

2 ay dedim ama 4-5ay sürmüştü şimdi hesapladım. Son 2 ay çay pansuman yaptık

SibiryaMaxi

Çok teşekkür ederiz, ne güzel açıklamışsınız. Önce veterinere danışacağım, sonrada deneyeceğim. Çok geçmiş olsun Lunanıza ❤️