Kedimin Kordon Tarafindan Kan Geliyor Kordon Çıktığı Hâlde.

eceeece

Arkadaşlar lütfen lütfen yardımcı olun kedimin 1 tanesi daha 1 haftalık ve kordonu kopmuştu ama şu an bir anda çok az kan gelmeye başladı lütfen bilgisi olan cevap versin çok korkuyorum birşey olur diye

10 CEVAP

Luckyssss

Ölücek o derhal veterineri arayın bilgi alın benim yavru köpeğimin de böyle bi sorunu oldu kordonunun hepsi koparmıs annesi gece baya kanaması oldu öldü yarım saat içinde ne kadar sıcak tutmaya çalışsanda vucudu ısınmayacak onun vucut ısısını kontoş et vucut ısısı nasıl peki şuan

Luckyssss

Durumu kötüye gidebilir durumu ben yaşadııgım için söylüyorum ara ara kanama olacaktır bunu bilmelisin öncelikle gazlı bez varsa iyi olur gazlı bezle kanarsa temizle 7/24 veterinerlerden birini ara daha öok bilgi al yavruyu kaybedebilirsin

eceeece

Tamam sagolun

patili

yok luckyssss ben veterinerler için söyledim canım. aradıgımız zaman bazen yanlış bilgi verebiliyorlar memur mantıgıyla yaklaşıyor birçogu bu 24 saatlik hizmet sektöründe. onu kastettim yanlış anlama sakın. :)
yoksa biz tecrübelerimizi yazıyoruz ama özel bir veteriner arayıp sorarsa daha faydalı olur kanımca.

eceeece

Şu an Baktım sıcacık kötü bir durumuda yok gayet iyi gibi ve kanaması durmuş birşey olur mu sizce korkuyorum kaç saattir yanından ayrılamıyorum.

:(

Luckyssss

Nasıl şuan iyimi

eceeece

Evet uyuyorlar su torbaları biraz soğumuş alıp ısıtırsam kalkar diye ısıtamadım bir türlü ama durumu şu an iyi

patili

geçen yıl sonbaharda 8 yeni doğan yavruya bakmıştım anneleriyle birlikte. bana o günleri hatırlattın :)
kordın problemimiz olmasa da sıcak su torbaları vs sürekli değiştiriyordum. uyanmalarını bekliyordum. o kadar tatlı oluyolar ki. mutlaka veterineri ara. fikir sor. ama bazıları cok yanlış bilgi verebiliyor. biz arayıp sorarak aldıgımız önlemle kuşumuzu kaybetmiştik. o yüzden internetten de araştır neler yapabilirsin bir bak.

Luckyssss

Zavallımlar yaa kıyamam ben onlara böyle bi durumda insan hemen de üzülüyor yaa ooof off patili ben de yazdıklarımı yavru köpeğimde yaşadığım için yazdım asla ve asla yanlış bir bilgi vermek istemem

eceeece

Bilgileriniz için çok teşekkür ederim şu an çok iyi keyifli bir şekilde uyuyor ve sıcacık vücut ısısıda iyi ama yinede veterinere bir soruyim ben