Kedim İshal Oldu.

Kaan33

Tekir cinsi kedimiz 3 gündür ishal.Istahinda ,hareketlerinde herhangi bir sıkıntı yok ama kakası cıvık geliyor.Su an 5 aylık civarı yarın ilk parazit aşısı yapılacak.

2 CEVAP

Pufininelifi

Yavru kedilerde puding kıvamında kaka görülemesi normal ama daha sıvıysa veteriner hekiminize danışmalısız.

mihriii

iç parazit olabilir aşısını yaptırdıktan sonra kakasını inceleyin iç parazit varsa ilk aşıdan 10 gün sonra falan tekrar götürmeniz gerek veterineriniz sizi bilgilendirecektir büyük ihtimal