Sokaktakileri Ne İle Besliyorsunuz

EzgiTomas

Bizim burada çok sokak kedisi, köpeği var. Evden yemek götürüyorum ama kuru mama almak istiyorum. Hangi mamayı almalıyım, uygun fiyatlı olursa iyi olur :)

4 CEVAP

mihriii

kediler için mito mix'i öneririm

Orangemars

Mama alamayacak durumda iseniz ben arada tavuk/ et suyuna(yoksa bulyonla) makarna yapıp veriyorum. Çok severek yiyorlar deneyebilirsiniz

angorakedi

Enjoy veriyorum ben. Yaş mama olarakta Mır mır hem uygun hem de iyi, marketlerde satılıyor genelde.

Patiseverrr

Kediler için mito veya enjoy, köpekler için de bonacibo kullanıyorum ben