Yakalık Kedimin Boynunu Tahriş Etti

asrayildrm

kedim zaten çok hassas ve alerjik boynuda kızarmış tahriş olmuş ama kesinlikle takması gerekiyor onu ne yapsam şimdi dr.animal sprey sıktım teramisin falan mı sürsem?? önerisi olan batikon da var

6 CEVAP

asrayildrm

sanki tüyleri dökülmüs gbi o kısımda kızarmış dediğim teni görünüyor pembe.

Cansupakize

Aynı problemi bende yaşadım ama kedim bir süre sonra yakalıgı yalamaya başladı, kendini temizleyemediği için zararı olmaz mı ?

gayelise

Yakalık çok ürkütüyor ve gereksiz bence onun yerine kıyafet giydirebilirsiniz hem daha rahat eder hem de korkmaz daha iyi uyur

asrayildrm

malesef gözüyle alakalı oldugu icin takmak zorundayım kiyafetle olmuyor:( evet yakalığı yalıyor ve cok üzülüyorum gördükçe ama diğer türlü gözünü sürekli kaşıyor tedavisi icin şart..

melist35

yakalığı yalamasında sorun yok. yakalık şuan takıyor mu? neden takıyor? boynunu kaşıyor mu? biraz daha net anlatabilirseniz konuyu yardımcı olabiliriz belki

asrayildrm

Gözüyle alakalı tedavi görüyor ve kaşımaması gerekiyor ve malesef 15-20 gün kadar takıcak hekimimiz öyle söyledi. Boynu kaşınıyor sanirim ve tahriş olmuş .