Kedim 4.Kattan Aşağı Atladı

Ahmetemind

Kedim yaklaşık 1 saat önce 4. kattan balkondan aşağı atlamış birden balkona koşup aşağı atlamış.Hemen aşağı indim sokak kedileri için koyduğum evlerden birinin içinde miyavlıyordu.Çıkardım sadece ağzında kan vardı.Hemen veterinere gittim dişi kırılmış.İç kanama olabilir diye bir kaç iğne yaptı bir kaç gün veterinerde kalacakmış.Benzeri bir durum yaşayan var mı? Merak ettim :(

17 CEVAP

patili

inşallah sonradan herhangi bir problem çıkmaz da sadece diştir sorun. bazı kediler düşmelere karşı cok dayanıklı oluyor.

kedilikizzz

Zamanla düzelcek merak etme hala düşmenin şokundadır o geçmiş olsun tekrardan..