Kedim 4.Kattan Aşağı Atladı

Ahmetemind

Kedim yaklaşık 1 saat önce 4. kattan balkondan aşağı atlamış birden balkona koşup aşağı atlamış.Hemen aşağı indim sokak kedileri için koyduğum evlerden birinin içinde miyavlıyordu.Çıkardım sadece ağzında kan vardı.Hemen veterinere gittim dişi kırılmış.İç kanama olabilir diye bir kaç iğne yaptı bir kaç gün veterinerde kalacakmış.Benzeri bir durum yaşayan var mı? Merak ettim :(

17 CEVAP

Ahmetemind

Kedimi aldım.Sol taraftaki ön dişi kırıkmış çekilince bir daha çıkmayacakmış onun acısıyla arada bir miyavlıyor sadece.Ayrıca biraz psikolojik olarak etkilenmiş eve ilk geldiğinde eskiden cevap verdiği komutlara hiç cevap vermedi şuan daha iyi

SedaB23

İnşallah biran önce eski sağlığına kavuşur.

patili

ben bile telaş oldum. inşallah hayati bir problem oluşmaz eski sağlığına biran önce kavuşur inş.

kedilikizzz

Veteriner her yerine baktı mı bacaklarının durumuna fln ayrıca serum verdiler mi ? Çünkü idrar torbasının yırtılıp yırtılmadığını serum vererek anlıyorlar eğer ki yırtılmışsa acil operasyon yapılıyor. Çünkü hayati önem taşıyormuş. Çok geçmiş olsun

kedilikizzz

Neden birkaç gün kalacakmış ? Benim kedimde düştü hemde iki kere sormak istediklerini sorabilirsin her ayrıntıyı anlatırım.

kedilikizzz

Bir günden fazla kalmasın ama şimdi o şoktadır evinden uzak olunca iyice strese girer yavrucuk. Nasıl başarıyorlar bir anda hoop diye atlamayı ya.

Ahmetemind

Aynen bende çok şaşırdım daha önce bir kaç kez balkona çıkmıştı ama çok durmadan geri gelmişti.Bina kamerasından baktım komşumuzun arabasının arka sileceğine çarpmış orayı kırmış hemen kedi evine koşmuş.

kedilikizzz

Allahtan bir şeyi yok yarın eski haline döner merak etmeyin.

hayvankurtarma

Geçmiş olsun

Ahmetemind

Şimdi kediyi almaya gidiyorum.İç kanaması yok sadece dişi kırık haftaya çekilecek :)

Ahmetemind

Veterinere götürdüm görünüş olarak çok bir şeyi yoktu dişi kırılmış daha sonra çekilecek dedi iç kanaması olabilir dedi bir kaç tane iğne yaptı (isimlerini sormuştum ama şimdi hatırlamıyorum).Az öncede telefonla aradım.Şimdi serum veriyorlarmış.İsterseniz bu akşam burada kalsın sizin için daha iyi olur dedi bende kabul ettim

Ahmetemind

Yorumlarınız için teşekkürler

çok geçmiş olsun.Atladığına emin misiniz? Belki de düştü ya da bi ses falan bişeylerden panik olmuştur.

Ahmetemind

Aslında tam olarak bilmiyoruz kameradan izledim kendi düşmüş gibi gözükmüyor.Sanırım ayağı kaydı.