Kedim Kolumu Dişi Kedi Zannederek Çiftleşmeye Çalışıyor

Verdatrtp

Yazdığım başlık için kusura bakmayın ama nasıl anlatsam bilemedim. Erkek scottish kedim var kısır değil ve erken kızgınlığa girdi cinsine göre, veteriner hekimimiz 1 yaşını doldursun ondan sonra kısırlaştırırız dedi kedimde koku bırakma durumu yok ama sürekli her gün gelip kolumun üzerine çıkıp çiftleşmeye çalışıyor izin vermeyip itince de kolumu ısırıyor ve bağırıyor ne yapsam bilemedim kolumu çekiyorum ve kızıyorum ona ama ısırıyor o zaman da

4 CEVAP

emreovec

Köpeği olan bir arkadaşım battaniye falan veriyordu. Sizde bir oyuncak falan mı verseniz. Kanabilir belki..

selinlilaaa

arkadaşımın kedisi pikaçu peluş oyuncağına yapıyordu öyle bir oyuncal alın halletsin işini

kcet

Benim kedimde de ayni durum var alip baska yere koyunca da kalkip geri geliyor saldiriya devam ediyor :) ben oyle yaptiginda yanindan kalkip baska yere oturuyorum yanindan uzaklasiyorum bence hic kizmayin cunku zaten ne kadar kizsaniz da anlamiyor

Ayseenur10

Oyunla mamayla dikkatini çekmeye çalışsanız işe yarar belki