Vitamin Macunu Ve Malt Hakkında

ezginiko

Kedim için vitamin macunu ve malt kullanmaya başlamak istiyorum. Tüylerinde yumak dökülmeler başladı. Vitamin macun takviyesi de yapmak istiyorum. Gimcat en iyisi sanırım. Peki ikisinde aynı anda mı kullanmalıyım ? Günlük kullanılan takviyeler olduğu için aynı anda vermemde bir sakınca olur mu

2 CEVAP

Pufininelifi

Günlük kullanıma uygun. Ben sabah vitamini akşam maltı veriyorum.

caglaauzun

ben haftada 3 kez 1’er cm vitamin veriyorum. maltı ise 6 cm haftada 1 ya da 2 kez veriyorum. veteriner çok fazlasının zarar olduğunu söyledi bence bir veterinerinize danışın.