Normal Mi

ezgcn

Ya arkadaşlar artık cidden çok yoruldum kedim eve geleli 2 ay oldu ve hala zaman zaman yanımıza gelsede bizden korkuyor ve kaçıyor nerde yanlış yapıyoruz neden böyle siz de yaşadınız mı ne kadar sürdü lütfen cevaplayın

8 CEVAP

ezgcn

Biz onu çok seviyoruz ve artık onunda bunu bilmesini görmesini istiyoruz

ezgcn

Çok üzücü

Berrefilizzz

2 ay çok kısa bir süre

ezgcn

Ne kadar sürer peki

Betullsusam

Kaç aylık kediniz, evden mi sahiplendiniz sokaktan mı?

biz de sahipleneli 2 ay oluyor yaklaşık bizden de arada bie korkuyor babamdan çok korkuyor kaçıyor hep ondan ödül maması vererek belki kendinize alıştıranilirsiniz genelde mamasıyla tuvaletiyle ben ilgilendiğim için bana daha yakın

ezgcn

4,5 aylık evden sahiplenmedim sanırım öncesinde travmatik bir olay yaşadı

patipatili

Petshop ise travma geçirmesi çok çok büyük olasın arkadaşım da petshoptan kedi sahiplenmişti ve kuyruğu full mantarlıydı sebebi de bakımsızlık. maalesef gereken özeni ve kibarlığı göstermiyorlar taşıma konaklama vs sürecinde :/ umarım size alışır vazgeçmeyin zaman alsa da.