Aşı Sonrası Koku

ayseeny

Günaydın herkese, kedime 3 gün önce parazit aşısı yapıldı ve pire damlası damlatıldı sorun şu ki hayvan çok garip kokuyor. veterineri aradım dün, aşı ve iğneden önce heyecanlı mıydı korkmuş muydu eğer öyleyse korkudan iç kılcal damarı patlamıştır o yüzdendir endişelenmeyin sağlıklı gayet dedi çok emin olamadım ben, hayvanın popo bölgesi zaman zamanda ağız bölgesi pis plastik gibi ilginç kötü kokuyor daha önce başına gelen var mı?

5 CEVAP

patili

agzındsn kokunun gelmesi durumu ilginç geldi. birkaç gün dha bekleyin. geçmezse hemogramına baktırın. hem daha uygun fiyatlı bir kan tahlili hem de sıkıntıyı anlamanız için yterli.

ayseeny

Veteriner içiniz rahat etmezse gelin dedi eğer kokmaya devam ederse bugün akşama doğru götürmeyi düşünüyorum

patili

evet eğer yeme içmesinde disorun yoksa, enerjisi normalse, birkaç gün bekleyin. devam ederse dediğiniz gibi gidin mutlaka. sıkmayın canınızı. ciddi birşey oldugunu sanmıyorum.

ayseeny

Çok şükür yemesi içmesi enerjisi tuvaleti gayet normal bakalım belkide kendiliğinden geçer, çok teşekkür ederim ilginiz için :)

patili

ne demek :)