Kedim İçin Korkuyorum

tyguler

Kedim az önce tuvalete gitti hemen geri çıktı sanırım yapamadı. Ve çıktıktan sonra miyavladı. Şu an mama falan yiyor ama neden öyle yapmış olabilir. Saatten dolayı veterinerler de kapalı. Ne yapmam lazım yarın hemen veterinere gitmeyi düşünüyorum

5 CEVAP

tyguler

Ya şu an bayaģı sağlıklı görünüyor ama bilmiyorum

Tuvaletini yapmadiysa kabız olabilir yaptıysa sıkıntı yok ama yine de aklınıza bı şey takılırsa veterini arayıp bilgi alın derim

tyguler

Tesekkürler yarın da bi kontrol edicem olmazsa veterinere kontrole giderim en azımdan içim rahat olur

Elifsu17

kabız ise veteriner hemen anlar muayne ile, benim kedimde de aynı şey oldu ve bir şurup ile hemen halloldu. vet e gitmeyecekseniz bir süre yaş mama verin, bol su içsin rahatlatır

sevilayakt7

kabızsa yoğurt ya da biraz zeytinyağı da verebilirsiniz.