Gözde Aşırı Kaşınma

Cangema

Arkadaşlar merhaba kedim 2 yaşında sağ gözünde ayda birkaç defa tekrarlayan kaşınma sulanma var 3.göz kapağı tüm gözü kapatana kadar kaşıyor. Çok üzülüyorum daha önce veterinere götürdüğümde damla verdi ancak geçiçi olarak iyileşti ve tekrarladı. Nd tavuklu mama kullanıyorum acaba bu durum alerjik olabilir mi böyle bir sorun yaşayan var mı ??

2 CEVAP

Uzmo

Ben yasamadim ama kum ne kullaniyorsunuz, kum tozu rahatsiz edebiliyor olabilir mi belki diye fikir yuruttum

Cangema

Signor gatto diye bi marka ama tozu yok kokusuz