Kedimi Nereye Birakabilirim

Ezgikya

Sehirdisina cikicam kedimi nereye birakicam bilmiyorum kedi otelleri varmis samsunda onerebileceginiz bir yer varmi acaba

14 CEVAP

patili

internetten araştırıp müşteri yorumlarıyla hareket ederek güvenilir bir yer bulabilirsiniz. cok dikkat edin yer seçimi konusunda. istanbulda olsanız önerilerde bulunabilirdim ama samsunu bilmiyorum.

Ezgikya

İstanbula gidicem zaten orda bir yere birakabilirmiyim bilmiyorum zamanim olacaginida zannetmiyorum

patili

sizinle gelse olmaz mı? ülke dışı değilse şehir dışı sizinle gelebilir eğer sıkıntı değilse.

casperlimon

nerede yaşıyorsun

ceydatpcu

Hergün yemeğini suyunu verebilck biri varsa birakmayin hicbiryere strese girer bnde çok düşünüyordum neypcm dye ewde biraktm 3 gün hergün gelip baktılar heryere de oyuncak koydum sorun olmadi

kedilikizzz

Biyere bırakmak çok riskli ya. Hem kedi stres olacak hemde hastalık bulaşma riski çok yüksek. Bir kişi bulsanız her gün gelip yarım saatini ona ayırabilecek evinizde. Tabii kaç gün kalcaksınz şehir dışında bilemiyorum.

Ezgikya

Ya sehirdisina goturebilirim hani de gidecegim yer kabul etmez istanbulda guvenilir bir yere birakabilcegim bir yer varmi ayrica samsunda yasiyorum

vizardon

Veterinerlere günlük belirli bir ücret karşılığı bırakılabiliyor ama kedi için çok zararlı sürekli aynı kafeste duruyorlar ben kedimi iki gün bıraktım döndüğümde epey kilo kaybetmişti ve yavruma hiç iyi bakmamışlardı

vizardon

Hiçbir şey yapamazsanız bırakın yalnız iki günlükse eğer ama veterinere bırakmayın o derece kötü, komşunuzdan birine anahtarınızı bırakın gelip kontrol etsin kedinizi

Ezgikya

10 15 gun kalicam sanirim gittigim yerde ve guvenebilecegim komsumda yok biri var onunda cocuklari var rahat birakmazlar kediyi tanidigim veteriner var burda guvenilir ama onlarda bakarmi bilemiyorum

Panky55

Samsun'da Hayat Veteriner var oraya bırakabilirsiniz
Orada herşeyi yapılıyor kedimi o veterinere götürüyoruz güvenilir bi yer

Birkediannesi

Size düşkünse bu durum onu çok sarsacak çok sıkıntı olmazsa yanınızda götürün illaki idare edecek biri olur çoğu kedi oteli hastalık saçıyor :((

Ahmetemind

Bu durum biraz karışık.Kedinizi evde bırakabilirsiniz tabii günde 3-4 defa gelip kedinizi kontrol biri var ise.Ya da veterinerlerdeki pansiyonlarda tutabilirsiniz en sağlıklısı bu olur.Davranışları veteriner tarafından takip edilir.Ama burada da terk edildiğini sanabilir.En iyisi yanınıza kedinizi almanız derim ben

Ezgikya

Yanima alamam kedimi:( samsunun ilcesinde oturuyorum pek bilmiyorum oralarida ne yapcam onuda bilmiyorum