Wanpy Kedi Ödül Maması

seherse

Mamanın yanında hediye vermişlerdi kedim çok sevdiği için ekstra aldık fakat her gün istiyor bu krema seklinde ödül mamasını bir zararı var mıdır acaba?

6 CEVAP

Anonymus179224

Ben güvenemiyorum menşei ülkeye bakınca maalesef :(

golsahyildirim

Her gün vermeyin ishal olabilir😞

suledoruk

Wanpyi bilmiyorum ama me-o delisi benim kedim de. Her gün veriyoruz alıştı artık istiyor. Veterinere bir zararı olur mu diye sorduğumda olmaz kedilerin fastfoodu olarak düşünün demişti wanpy de az çok meoyla benzer sanırım sadece kilo aldırır.

Palyaco

Hergun veriyorum artı içine su koyup karıştırıyorum su alımını arttırıyorum çok memnunum 2 aydır kullanıyorum kilo yapmıyor scotish fold kedim bağırsak için çok iyi ihsalde yapmiyor

tubatuba12

Benim kedim de çok seviyor bilgili birisi patilerse cevabını görebilmek için çok sevinirim. Ayda 1 falan alıp veriyorum alışır korkusuyla. Hastalandığında yaş mama bile. Yemek istemiyordu buna katarak yedirmiştim zararı varsa almayı hemen keserim bende

seherse

Çok teşekkürler