Kedimiz Her Yere İdrar Bırakiyo

Yatak yorgan kiyafet yıkamaktan inanın biktim. Çifleştirdik oda çözüm olmadi malesef.

5 CEVAP

emreovec

Çünkü çiftleştirmeniz değil kısırlaştırmanız gerekiyor. Kızgınlık devamlı olarak devam edecek. Tek çözümü de kısırlaştırma. Aksi bu şekilde devam edecek.

Bin kere çiftleştirseniz bile hâlâ devam edecek. Çiftleştirmek çözüm değil. Kısırlaştırın

patipatili

kısırlaştırın...

patipatili

kırık kulaklı kedi değil mi sizinki, karışmış olmak istemem işinize ama bundan sonra çiftleştirmeyin lütfen çözüm değil erkek kediler çok sık kızgınlığa girer gözlemlediğim kadarıyla

tyguler

Kısırlaştırmadığınız sürece bu hep devam eder o yüzden kısırlaştırmanız lazım eğer bunlarla uğraşmak isteniyorsanız