Kızgınlık Dönemi

rosiefrs

kızgınlık dönemi kaç gün sürüyor.kedimizi kısırlaştırmamız lazım ama kızgınlığa girdi.kızgınlıktayken ameliyat olabilir mi

5 CEVAP

ahmetzz

Benimki kızgınlığa 1.5 Yaşında Girdi Geç girdiğindenmi Bilmiyorum ama 2 ay sürdü.

4-7 gün sürüyor kızgınlığı bittikten sonra ameliyat olabilir diye biliyorum

kaanpolat

Bizimki 4 gün sürdü bol bol oyun oynatın yorun ve yatma vaktine kadar yemek vermeyin en son yatarken verin kızgınlık çabuk geçiyor ben 10 gün önce kısırlaştırdım

fatmanurxak

Benim kedimin yaklaşık 1 hafta sürdü. Kızgınlık döneminde kısırlaştırma yapılamıyor bitmesi gerekli.

Iremcrk

Genelde 1 hafta sürüyor. kızgınlık bittikten 10 gün sonra kısırlaştırma ameliyatı yapılıyor.