Kedim Evde Fare Yakaladı (Bilgilendirme)

kaanpolat

Kedim yine evde fare yakaladı. Bu 4. Oldu yakaladığı fare fındık faresiydi. Eve dışkılamaktan başka birşey yapmaz. Zarar vermez. Lütfen olurda kediniz fare yakalarsa sakın öldürmeyin

3 CEVAP

ahmetzz

Benim kedimde eskiden evin Bahçesinden Fare Avlayıp Kapımızın Önüne Getiriyordu artık Fare Kalmadı Haftada En az 3 kere kuş yakalıyor.

Superisi814

Benim ki evin icine soktu daha önce .Ilk anlayamadim ağzinda bir şey ne ki derken serbest birakti ve sonra onunla oymaya basladi.Farelerden korktuğum icin odama kosup, kapiyi kitleyip , kapi altini da isik hiziyla havlularla filan kapattim 😊Öylesi korkuyorum.Annem nasil başardiysa fareyi kurtardi.Fare , kuş, kelebek, sürüngen türevleri ince gri yilanlar dahil , bana sunduğu hediyeler arasinda ..🙂Hiç birini öldüremem .Sadece korktugumda kaçarim , hem de arkama bile bakmadan, bazilarinda ise ondan kurtarmak icin uğraşirim.Havada kedi yakaliyip kuşlari kurtarmişligim var.Sokak kedilerimi köpeklerden kurtarnak icin uzun atlama yapmişliğim var .Napiyim ķöpekleri mi öldüreyim.Onlar da doğasini yasiyor.🙃 Iyi oluyor kendi rekorlarimi kiriyorum, çevikleşiyorum ya tabanlari yağlayip kacarken, ya atlarken filan.Atraksiyon ile yaşiyoruz🐱🐶😊

kaanpolat

Ağzından aldıktan sonra bayağ hayal kırıklığı yaşadı fare ölmemişti ama korkudan şok geçirmişti normalde hemen bırakmayacaktım ama koyacak bir kafesim yok bahçeye bıraktım umarım diğer kediler saldırmadan kaçmıştır