Kediler Ne Zaman Kızgınlığı Girer? Detayı Oku

Napim

3.5 aylık bir kedim var. Cinsi scottish fold. Cinsiyeti ise dişi. 17 Ekim doğumlu. Ne zaman, yani kaç aylıkken kızgınlığı girer?

4 CEVAP

6 aylık kedinizi çiftleştirirseniz doğacak ölü yavrulara hazırlanın derim :)

selinlilaaa

en erken 4 en geç 15 aylıkken girebilir (sağlığı yerindeyse) aklınızda çiftleştirme düşüncesi varsa asla 12 13 aydan önce yapmayın çok tehlikeli...

selinlilaaa

ahmetzz deli misin ya??? insanalara yanlış bilgi verme 6 aylık dişi kedi nasıl çiftleşebilir diyosun

ahmetzz

6 aylık Olunca kızgınlığa girer ve Çiftlelebilir bir sıkıntı olmaz. Çiftleştircekseniz Yavruları parayla satmayın.