Brit Care Yavru Köpek Maması

ilknrdaisy

arkadaşlar merhaba, erkek arkadaşımın 7 aylık american cockeri var, ama gerçekten çok zayıf. kuru mama yemek istemiyor daha doğrusu hiç iştahı yok, yesede kilo almıyor belki çok hareketli olduğundan kaynaklıdır. (hastalığı falan yok bebeklikten beri zayıf.) royal canın medium juniorı kullanıyorlar ve hiç iştahla yemiyor sadece zorunluluktan, proplan somonluya geçtik balıklı hiç bir şey tüketmiyor. brit care kuzulu ve pirinçli yavru köpek maması kullanan ve memnun kalan var mı acaba nasıl bir mamadır?

2 CEVAP

izzy

Benim oğlum da cok seçici acanayi bile zorla yediriyordum brit cate geyik etliyi denedim 12 kilo 3
Kutuyu aldim severek yiyor nerdeyse çiğnemeden yutuyor ve ne kadar onerdigim kisiler oldu hepside bana tsk etti :)