Petlebiden Başka Üye Olduğunuz Forum Ya Da Bildiğiniz Başka Forum Var Mı

patipatili

petlebi tarzında başka forumlar biliyor musunuz

11 CEVAP

Elmas35

H a y v a n l a r . N e t

Melrose

Aynen ya başka site varsa bize de söyleyin :)

ahmetzz

Petarkadas

Puannti

************* fena değil. Buradan sıtkı sıyrılanlar için iyi bir forum.

selinlilaaa

varsa cidden söyeyin ya şöyle tartışma olmayan linç olmayan bir forum

anti_duayen

Facebookta kediler hakkında her şey grubu var.. Tartışma yok, irrete edici sözler yok.. Katılın isterseniz..

ahmetzz

Petarkadas

Elmas35

Merhaba ************* sayfasına da göz atabilirsiniz :) şu an hatta yarışma var katılmak isteyenler bakabilir.

Elmas35

*************

Puannti

H a y v a n l a r . Net olacak :)

Elmas35

Evet güzel bir site :) hem 200tl ödüllü yarışması var şu an. Sokak hayvanlarını besleyenlere özel ;)