Seçici Köpekler İçin Fiyat Performans Olarak En İyi Mama Hangisi?

betulbatar

Köpeğime olabildiğince iyi mamalar almaya çalışıyorum ama sokakta da beslediğim hem kedi, hem köpek olunca yetişemiyorum. Son zamanlarda kullandığım mamalar Pro plan duo delice ve Instinct original. Pro planı severek yiyor ama içeriğinden emin değilim, diğerini ise pek beğenmedi zorla yiyor. Benzer fiyat aralığında içeriği düzgün mama önerebilir misiniz? Teşekkürler.

3 CEVAP

ahmetzz

Bonacibo ve Prochoice Köpek Maması hem içerik hem Fiyat Performans açısından En iyi Mamalardır.

Puannti

İnstinct uygun fiyatlı bir mama değil ona istinaden Profine, ND, Brit Care Hypo Allergenic, Bosch. Hepsini kullanıyorum memnunum.

betulbatar

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Bonacibo denedim ama tüylerini çok döktü maalesef, diğerini hiç bilmiyorum.
Instinct de çok uygun sayılmaz evet haklısınız. Orijen, Acana gibi premium mamalara göre uygun kalıyor biraz daha. Önerilerinizi araştıracağım çok sağ olun.