Erkek Kedi Kısırlaştırma

oyagundogd

Merhabalar,
11 aylık erkek kedimizi kısırlaştırmak istiyoruz. Bir kaç yeri aradım kan testi dahil olmaksızın 650 lira dediler. Fiyat bana fazla geldi. Ücretin içine neler dahil olmalı? Anestezi türü nasıl olmalı? Ankarada bildiğiniz, iyi bir klinik varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler:)

7 CEVAP

emirhanaydin

Dorukgiller veteriner kliniği var orada kısırlaştırmanızı öneririm

kcet

Bahcelievlerde dost pati veterineri oneririm ben de 20 gune orada kisirlastiracagim veteriner hekim caglar bey de calisanlari da cok ilgili ve basarililar

Hadeyan

Çayyolunda VetArena'yı önerebilirim.

Nehir9

Fiyat normal gibi. Bizimki testler dahil 1000 tl tutuyor. Kısırlaştırma ücreti 600 tl, testler 400 tl. Bence testleri yaptırın biz testleri yaptırdık hiçbir şey çıkmaz diye düşündük karaciğer enzimleri çok yüksek çıktı. Bu nedenle ilk önce tedavi yaptırmamız gerekecek.

Gamzeoa

Bizde 650 ye yaptırdık biraz indirim yapmasını istedik 500 e indirdiler

BARSLAN

Dorukgilleri ben de birkaç kişiden duydum fakat Ankara'da fakültede de yapılıyor. Hatta fiyat listesi filan da vardı internet sitesinde bir ara.

Zonguldak'ta da kısırlaştırma için 600 TL dediler. Neler dahil bilmiyorum.

BARSLAN

Dorukgilleri ben de birkaç kişiden duydum fakat Ankara'da fakültede de yapılıyor. Hatta fiyat listesi filan da vardı internet sitesinde bir ara.

Zonguldak'ta da kısırlaştırma için 600 TL dediler. Neler dahil bilmiyorum.