Sahiplendirmek İcin Bilgi Destek ..

Superisi814

Merhabalar,
Sahiplendirme yapmış arkadaşlardan ricamdir :
Petlebi dahil bir iki sosyal medya adresinden sahiplendirme ilani açtim.
Fakat hic bir kedimi ya da köpegimi sahiplendiremedim.Benim diyorum çünki insan gönül bağı kuruyor.Hepsinin ayri bir hikayesi oluyor ve bilirsiniz insan her ne kadar sadece beslenmelerine yardimci olmaya çalişsada , her can onun için bir emanet ve bir kiymet.
Benim bu cocuklari emin ellere teslim edebilmem lazim.Bana bunun icin en çok aktif kullanilan web sitelerini ve dahi farkli yöntemlerinizi bildirir misiniz.
Telefonuna uygulamalar indirmeyi denedim , bir kaçi satiş alani cikti ya da ilanlar 7 ay öncesinden pasif.
Bakalim sizden neler gelicek .
Teşekkürler şimdiden..

1 CEVAP

pelnztrk

ınstagram dan ücretsizkediköpeksahiplendirme sitesinde paylaşabilirsiniz orası aktif. bende kedimi oradan sahiplendim.