Kedim Kum Hariç Her Yere İşemeye Başladı

esrabrasta

kısırlaşmadığı için mi acaba? saat şu an öğlen 4 bu zamana kadar 3 kere işedi kızmaktan da anlamıyor kısırlaştıramıyoruz da tedavisi devam ettiği için. nasıl önüne geçebiliriz bu durumun? yaklaşık 1 haftadır böyle kakasını kuma yapsa da kuma işemiyor bir türlü. kedim dişi bu arada

3 CEVAP

Dişi kedi hakkında pek tecrübem yok fakat kısırlaştırmadan da çözüm yok sanırsam :( tedavisi olduğu için kısırlaştıramamanız kötü olmuş ama elden gelen bir şey yok. Size şu tavsiyeyi verebilirim. Yaptığı yerleri sirkeyle temizleyin kokusu tam olarak geçtiğinden emin olun.

esrabrasta

kedim kızgınlıkta bu arada eklemeyi unutmuşum

tiyaaydin

merhaba benim kedimde dişi ve kızgınlıkta. yataga isiyor. biz onlem olarak isedigi zaman koku kalmasin diye isedigi yeri temizliyoruz koku birakmiyoruz ve her zaman kumunu temiz tutuyoruz. kumu kirli oldugu zamanlarda da kediler yataklara iseyebiliyor bu yuzden kumun temiz olmasina dikkat edin