Ortalama Kedi Alışma Süreci

ezgcn

Arkadaşlar ürkek bir yavru kedi için ortalama eve alışma süreci nedir

5 CEVAP

ezgcn

Daha doğrusu bize ne zaman alışır eve alışması biraz daha hızlı ama bize alışması ne kadar sürer

yarenkaram

Benim kedim ikinci gecede eve ve bana alışmıştı çünkü önceden kapısında bakan kadın insanlara alıştırmıştı. İnsanlara alışkınsa oyun oynadıkça iki üç güne ısınıyor ama yabani ve ürkekse biraz daha fazla sürebilir alışması.

ezgcn

Teşekkürler

tyguler

Benim kedim bize geldiğinde 3 aylıktı 3. Gün falan alıştı. Lakin biz bir yere gittij 1 haftalığına kedimizi birine vermiştik onlara 1 haftada alışamadı yani bu durum hayvanın eski sahibine bağlılığıyla alakalı

ezgcn

???????