Royal Canin Ve Hills

alaralovecats

Anket

royal canin
(3 oy)
Hills
(17 oy)
Toplam (20 oy)

Royal Canin ve Hills mamaları kötü mamalarmı? Çoğunluk biraz arttır ND ver diyor ama aradaki fark az değil. O mamalar çok mu kötü, ve hangisi daha iyi?

7 CEVAP

yarenkaram

Altı aylık kedim için daha yeni araştırdığımdan yazıyorum, çok baktım, içerik araştırması yaptım. elbette gözümden kaçan markalar vardır ama ben NDnin içeriğine yakın olarak yerli üretim olan Mystic markasına karar verdim. İçeriği çok iyi geldi, önceden pro plan ve royal canin kullanmıştık,en çok kullanılan markalardan biri olmasına rağmen içeriği berbat. Tabi karar sizin. Mama konusu maalesef biraz ayrıntı isteyen bir konu.

Palyaco

Royal canin da hills de bence iyi deyil onları alicaniza onlardan daha iyi olanı alın Nd

selinlilaaa

5kg nd 300 tl 7 kg hills 360 tl bence fiyat farkı yok siz fiyat farkı az değil demişsiniz ama

Hadeyan

Hill's n&d den daha pahalı zaten. Bir de markaları karsilastirmaktan ise alacağınız mama modellerinin sorarsanız cevap vermemiz kolaylaşır.

N&d çok tuzlu geliyorsa bozita, Brit care en cep dostu tatilsiz premium mamalardır. Türkiyeye gelişi sıkıntısız olsa applaws önerebilirdim.

alaralovecats

Bizim petshop ta hills 55 tl ise ND 75 tl...

Verdatrtp

5kg N&D 400 lira 300 değil N&D markası Hill's den daha pahalı ve tabii ki N&D daha iyi Hill's markasından ama bence Hill's aşırı kötü bir marka denilemez yurtdışında da çok kullanılan tavsiye edilen bir markadır

Royal canini önermem. Hills daha iyidir.