Bakarmisiniz? Kedimin Alt Dudağinda Şişlik Var!!

xvaleria_

merhaba kedimin alt dudağinda daha doğrusu alt dudağının biraz altında şişlik olustu , daha önce çenesinde çıkmıştı benzeri fakat farkettigimde artık biraz sönmüştü şişlik . şimdi arastirinca Plastik mama kablari yüzünden olabiliyormuş bizimde vardı değiştirdim mama kabini sizce ne için olmuş olabilir bu şişlik daha önce başınıza geldi mi fotoğrafları sırasıyla attım yardımcı olursanız çok sevinirim!!!???

4 CEVAP

xvaleria_

çokkk teşekkür ediyorum bilgilendirdiginiz için...

selinlilaaa

akne başlangıcı gibi duruyor.. belki de sıcak bir şey yemiş

selinlilaaa

evet olabiliyor buyrun size link bırakayım https://www.youtube.com/watch?v=pQRfT_3t1EU

xvaleria_

dokundugumda şişlik var böyle ufak bir beze gibi dişlerini kontrol ettim herhangi birşey gorunmuyor akne baslangici böyle olabiliyor mu