Kedi Bağışıklık Güçlendirici?

zeuscat

Kedim maalesef kedi koronasına yakalandı ve doktor bağışıklığının yüksek tutulması gerektiğini söyledi hastalığı ilacı kesince tekrarlıyor. Bağışıklığının yüksek kalması güçlenmesi için ne önerirsiniz?

1 CEVAP

Hadeyan

Veterinerinizden vitamin ve mineral desteği isteyin. Bolca hareket edip güçlenmesini sağlayın. Çok güneş alan bir kaç yere onun güneşlenebileceği yataklar, minderler koyun. Ayrıca ev yapımı az laktozlu kefir ve yoğurt ise yarar. Arada bir evde kendi hazırlayacağınız sebzeli etli ve tatilli yaş mamalar hazırlayın. Tarifleri youtube da var. Meyveyi verseniz yemez ancak mama içine karşılaştırabilirsiniz yer.