Kedi Çimi Hakkında, Kullanan Var Mı?

Sucre

Kedi çimi yuttuğu tüy yumaklarını kusturmak için doğru bi karar mı kullanan var mı

4 CEVAP

Zeynepulku

Kedi çimi illaha kusturacak diye bir şey yok. Benim kedim cümle birlikte sindiriyor tüylerini. Daha sağlıklı geliyor bana. Hem malt hem çimde kullanabilirsiniz kediniz çim yemeyi seviyorsa.

deniznergis

üst komşumun iki tane kedisi vardı çim yediryordu her hafta halı yıkıyordu ,kusuyorlardı tüy yumaklarını bir gün 2 tüp gimcat malt hediye ettim halen dua eder ,tabiki kediden kediye değişiklik gösterebilir belki .

Anonymus179224

Bizimki çim de yiyor malt da, kusmuyor :)

worldoftugi

6 aydır kedi çimi kullanıyoruz 1 kez bile kusmadı. malt verdiğimde 2 dk sonra maltı kusuyor. kediden kediye değişen bir durum olabilir