Royalist Kedi Maması

ebrar010

Merhaba kedime bugün royalist kedi maması aldım ilk drfa deneyeceğim daha önce kullanan var mı varsa içeriği falan nasıl?

4 CEVAP

Hadeyan

Kullanmadım ancak şu linkten içeriğine baktım. https://www.ozideal.com/00569-ROYALIST-CAT-GOURMET-15-KG-MAMA,PR-925.html

Ve evden içeri sokulmaması gereken mamalar listeme anında giriş yaptı. Lütfen araştırmadan mama almayın.

ebrar010

Hadi ya şu an kullandım mamayı ne gibi zararları olur kedime

Hadeyan

Hemen bir zararı olmaz elbette ancak tüy ve dış sağlığı ve gıdaya bağlı genel kondisyonu düşük olacaktır. Umarım 10 -15 kg lik almamışsınızdır.

ebrar010

Maalesef 15 kg