Nd Nin Hangi Maması

Hasancagrii

Merhabalar
Ndnin mamasini alacağım ancak hangisi daha çok tüy dökülmesini azaltır bilemiyorum.
Nd Morino Balıklı
Nd somonlu
Nd kuzu etli
Bu üçünden hangisi tüy dökülmesini azaltır.
Ayrıca vmp tablet alacağız , fiyatına göre iyi midir ?

3 CEVAP

angorakedi

balıklı olanlar daha çok azaltır tüy dökümünü, ben şahsen tavuklu olanı kullanıyorum ama her mamasının içinde zaten ringa balığı mevcut hatrı sayılır miktarda.

melist35

benimkiler balık portakal çok seviyor. somonlusu kısır kedi için diye biliyorum. tüy dökülmesini azaltmak için mutamin somon yağı daha faydalıdır. vmp tablet düzenli kullanım için değildir. 1 hafta kullan-1hafta bırak şeklinde kullanılabilir ama biyotin ve çinko içeriği olarak piyasadaki en iyi vitamin şuan vmp tablet

Ben hem düşük tahıllı tavuk ve narlı hem de Düşük tahıllı somonlu kuru mamalarını kullanıyorum (kedim kısır). tüylerinin dökülmesinde bir azalma göremedim maalesef hep aynı. Ama furminatör ile bu sorunu çözdüm