Yavru Kediniz İçin Şu An Kullandığınız Mama Nedir?

patipatili

Anket

acana
(3 oy)
n&d
(7 oy)
orijen
(1 oy)
proplan
(3 oy)
Toplam (14 oy)

ya da şu an büyükse en son hangisini kullandınız?

bunlardan biri değilse ekler misiniz? bir de kısa yorumlarsanız çok sevinirim

13 CEVAP

Orangemars

3 aylık kedim için kuru mama olarak felicia kullanıyorum. Yaş mama için ise royal canin ve reflex plus kullanıyordum fakat şu sıra kendim evde yapıyorum yaş mamasını

Anonymus179224

Acana ve N&D. N&D’ ye yeni geçtik, zamanla gözlemliyeceğim. Acana iyi geldi bence ama çok susatıyor. Ayrıca @angorakedi N&D’ nin tahıllı modelleri bile daha fazla protein içeriyor Acana’ ya kıyasla :)

deniznergis

naturea kuzu etli yaş mama veriyorum gayet dogal bir mama , yanında schesir pollo manzo ,ek olarakta nd kuzu etli yaban mersinli balkabaklı, kuru mama olarak naturea tavuk etli veriyorum çerez niyetine .içerikli mükemmel mamalar

deniznergis

evet yaşadım birçok farklı sitede faiş fiyatlarla karşılaştım 85 gr tavuklu tavşan etli 1 kutu mamayı 30 tl ye satan bile gördüm resmen. fiyatı 9 ila 10 tl arasındaki mamayı

tyguler

Henüz kullanmadık ama bugün felicia sipariş edeceğim.
Felicia kısır somonlu kuru ve yaş maması

deniznergis

evet öneririm tabiki benim misketim onlarla büyüdü şu an 9 aylık 6 kğ agırlıgında topaç gibi maşallah

patipatili

teşekkür ediyorum cevabınız için, son olarak acaba temin konusunda sıkıntı yaşadınız mı?

deniznergis

yaş mamada çok kötüler o yazdıkların .fakat evde yapılan yaş mamada vitamin ve taurin eksik kalır onlar kediler için vazgeçilmez ürünler sanırım ,evde yapman güzel ama yinede eksikler oluyor

angorakedi

n&d kullanıyorum, protein oranı daha yüksek olan acana veya orijeni kullanamam zaten uyumuyor resmen :/

angorakedi

@haribooo haklısın yanlış söylemişim, tavuklu kısır kedi mamasının protein oranı kalmış aklımda yavru kedi için olanının protein oranı bayağı yüksek :)

patipatili

teşekkürlerr 2-3 aylık yavrular için de önerir misiniz naturea yı

Orangemars

@deniznergis tavuk yüreğinde yüksek oranda taurin bulunuyor. Buna ek olarak hazır yaş mamada kullandığım gibi ev yapımı yoğurtta veriyorum. Vitaminlerini tamamladığını düşünüyorum

selinlilaaa

orijen cat kitten