Yavru Kedime Hangi Mamayı Almalıyım

Eywww

Ben purina one kullanıyorum ama kötü bir mamaymış bundan dolayı değiştirmek istiyorum az çok içeriklere ve bütçeye baktığımda Matisse veya Felicia arasında kaldım. Matisse kedilerde kabız yapabiliyoruş sanırım bundan dolayı Felicia' ya daha yakınım ama sizce hangisi daha iyi

6 CEVAP

Adger

Felicia ile aynı içeriğe ve besin değerine sahip ve daha ucuz bonacibo varken felicia almayın bence

Pisimiya61

Biz royal canin kullanıyoruz.Bizimki diğer mamaları yemiyor.

Pisimiya61

Biz royal canin kullanıyoruz.Bizimki diğer mamaları yemiyor.

Kesinlikle bu ikisi arasından Matisse. Felicia'da Kurutulmuş Kuzu Proteini var Matisse'de Susuz Tavuk Eti.

Hadeyan

Tonla mama var önemli olan bütçeniz.

Matisse alt seviye premium bir mama iken felicia orta seviye bir ekonomi maması. Kıyaslanamazlar bile. Eğer matisse in fiyatı dokunmadıysa Brit Care ve Bozita deneyin derim. Yok matisse fiyatı zorladıysa Golosi, Profine falan olur. Felicia fiyatında olması şart ise prochoice benzer içeriği kg başına 8 tl falan daha ucuza sunuyor sanırım bari onu alın.

EzgiTomas

Felicia daha iyi içerik açısından. Felicia'yı deneyin bence :))