Yavru Kedime Hangi Mamayı Almalıyım

Eywww

Ben purina one kullanıyorum ama kötü bir mamaymış bundan dolayı değiştirmek istiyorum az çok içeriklere ve bütçeye baktığımda Matisse veya Felicia arasında kaldım. Matisse kedilerde kabız yapabiliyoruş sanırım bundan dolayı Felicia' ya daha yakınım ama sizce hangisi daha iyi

4 CEVAP

Ceren_pars

Felicia kullanıyorum kedime ilk andan beri çok memnunum. Kesinlikle öneririm

patipatili

içerik konusunda artık hiçbir markaya güvenemez oldum çeşitli laf oyunları katıyorlar maalesef bunun için kullanıcı yorumları bence daha değerli bir noktadan sonra.

patipatili

ben ikisini de kullanmadım ama burda uygun fiyatlı içeriği güzel mama olarak felicia öneriliyor genelde kullananlar diye biliyorum önceki sorulardaki cevaplara dayanarak

Eywww

Aslında purina one dan gayet memnunum kedimin (tekir) tüyleri baya parlıyor ve kedimde seviyor ama içeriğinin kötü olduğunu söylediklerinden bilemedim. Benim bildiğim her bir Gr için 1mg taurin olur yani 1kg/1000mg taurin olmalı örneğin bu mamadaysa 800gr/750mg taurin bir tık düşük ama protein oranı bence yeteli 800 Gr'da %44 yağ oranı ise %15 fln