Kedi Mama Sorularını Son Bulduracak Soru İle Geldim

patipatili

merhaba herkes sürekli sürekli aynı soruları açıyor onun yerine bu soru altında tüm hayvanseverler önerdikleri/kullandıkları

  1. UYGUN FİYATLI
    2)ORTA SEGMENT
    3)PAHALI

olan ve tabii ki de içeriği güzel mama önerebilirse eminim hepimiz için çok yararlı olur .
örnek olarak şöyle :
1 bonacibo
2 n&d
3 acana

gibi ( mama adları temsilidir denemediğim de var içlerinde örnek olması açısından yazdım)

eğer herkes fikir belirtebilirse eminim ki çok yararlı olur, ayrıca yavru olanlar yavru diye de belirtebilir ya da kendini tecrübeli hisseden hem kısır hem yavru önerebilir.

5 CEVAP

Ceren_pars

1-Mystic
2-felicia
3-Nd

tugbatugba80

1)Mystic
2)ProChoice = Felicia
3)N&D / acana/ orijen

emreovec

  1. Sıra

1.1. Mystic
1.2. Matisse
1.3. Bozita

  1. Sıra

2.1. Taste of the Wild
2.2. N&D

  1. Sıra

Instinct - Acana - Orijen (Burada sıralama yapamadım)

patipatili

eğer görenler cevaplayabilirse çok memnun olurum illa 3 kategoriden de yazmak zorunlu değil bu arada ama 3 olursa daha yararlı olur

Nur_akbasss

Pro choice hakkın da ne düşünüyorsunuz?